Intencje Mszalne

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14.04.2024 r.

 

07:30

Godzinki ku czci NMP

 

08:00

Za + syna Zbigniewa w I. rocznicę śmierci, + męża Józefa, + Pawła Mularczyk, ++ rodziców z obu stron i wszystkich ++ z pokrewieństwa

 

11:00

Za + męża Tadeusza Klimala, ++ rodziców Łucję i Jana Klimala, Helenę i Adolfa Bielesz, ++ braci Antoniego i Jana, ++ szwagrów Andrzeja, Bernarda i Reinholda, + szwagierkę Anielę i ++ z pokrewieństwa.

 

14:30

Nieszpory

 

 

 

Poniedziałek - 15.04.2024 r.

 

18:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie z okazji urodzin Gertrudy Spende oraz za + męża Karola i ++ z pokrewieństwa.

 

 

 

Wtorek - 16.04.2024 r.

 

18:00

Msza św. zbiorowa:

1) Za Rozewię Kowolik w I rocznicę śmierci, ++ jej rodziców, teściów, siostrę, szwagrów i wszystkich ++ z pokrewieństwa.

2) Za + męża Erharda Mainka w 10. rocznicę śmierci, ++ rodziców Rajmunda i Elżbietę Mainka, Wilhelma i Edytę Kowolik i ++ z pokrewieństwa.

3) Za + Teresę Thürmer w 30. dzień po śmierci.

4) Za ++ Gintera i Jerzego Josch, ++ rodziców Otylię i Jana Kirszniok oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron.

          - Nabożeństwo ku czci św. Jadwigi

 

 

 

Środa - 17.04.2024 r.

 

18:00

Msza Święta szkolna: Za + Szymona Wyszyńskiego, Czesława, Józefę, Michalinę oraz Stanisława, ++ z rodziny Zysek, + Marka Dyrlica, Marka Szutkowskiego, Józefa Gajda oraz ++ z rodziny Król.

 

 

 

Czwartek - 18.04.2024 r.

 

08:00

Za ++ Jana, Helenę, Alojzego Podkowik, ++ Leona, Jadwigę, Wolfganga, Karola, Aurelię Smolik i ++ z pokrewieństwa

 

18:00

Msza Święta z modlitwą w intencji uzdrowienia.

 

 

 

Piątek - 19.04.2024 r.

 

18:00

Za + Helenę Ibrom w 8. rocznicę śmierci, jej męża Franciszka, ich rodziców, rodzeństwo, dziadków oraz ++ z pokrewieństwa Ibrom i Fuchs

 

 

 

Sobota – 20.04.2024 r.

 

18:00

1) Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem św. Jadwigi i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 80. urodzin Krzysztofa Kowolik i 55. rocznicy ślubu Krzysztofa i Gertrudy z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

 

2) Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem św. Charbela, św. Rity i Aniołów Stróżów z podziękowaniem za otrzymane dobrodziejstwa w intencji Marii i Roberta z okazji 50. rocznicy ślubu z prośbą o opiekę, błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla całej rodziny Hazelbusz.

 

 

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21.04.2024 r.

 

07:30

Godzinki ku czci NMP

 

08:00

Za ++ dziadków Teodora i Zofię Korgel, Emilię i Emila Liszka, ++ rodziców Helenę i Jerzego, + brata Ditra, ++ teściów Joannę i Leszka Bronickich i wszystkich ++ z pokrewieństwa Korgel, Liszka, Burda i Bronicki.

 

11:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MBNP i św. Jadwigi z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji 50. urodzin Ewy Hoin prosząc o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie w życiu i zdrowie dla jubilatki i całej rodziny.      

        - Chrzest: Kuba Nikodem Bochoń

 

14:30

Nieszpory

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Jadwigi, siedziba: Ziemięcice, Mikulczycka 16.