Ogłoszenia Parafialne

01.10.2023

 • Dziś Po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.

 • Dziś rozpoczynamy miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa Różańcowe. które w naszej parafii będą odprawiane codziennie po Mszy Świętej, w soboty o godzinie 17:30, a w niedzielę o godzinie 14:30. Przez cały miesiąc październik Msza Święta w czwartki będzie odprawiana o godzinie 18:00, w soboty natomiast spowiedź przed nabożeństwem od godziny 17:00, nie będzie spowiedzi bezpośrednio przed sobotnimi Mszami.

 • Z racji zbliżającego się odpustu parafialnego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc przy gruntownym posprzątaniu naszego kościoła. Chciałbym zaproponować następujące terminy:
  - czwartek (5 października) godziny: 10.00 i 19.30
  - piątek (6 października) godziny: 10.00 i 19.30

 • 14 października w Sanktuarium MB Pokornej w Rudach odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca. Osoby z naszej parafii, które chciałyby wziąć w niej udział, bardzo proszę by zgłosiły się w zakrystii do najbliższej środy włącznie.

 • PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO IZRAELA – Szlakiem Biblijnym Jerozolima- Betlejem – Tel Aviv – Jerycho – Morze Martwe – Galilea – Jaffa – Tabor – Kana Galilejska – Kafarnaum – Tyberiada – Ain Karim Termin: 19.04-26.04 2024
  Cena: 4000 PLN + 450 USD płatne na miejscu - przy grupie min. 44 os. 4000 PLN + 400 USD płatne na miejscu - przy grupie 55 os. cena zawiera 2 szt. bagażu podręcznego priority w tym bagaż 10 kg, dla chętnych dopłata do bagażu rejestrowanego 20 kg – koszt 500 zł - deklaracja przy zapisie. Zapisy na pielgrzymkę będą trwały do końca października. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w pielgrzymce będzie decydować kolejność zgłoszeń.
  Harmonogram wpłat : 1. Zaliczka przy zapisaniu na listę 1000 zł, 2. Dopłata 3000 zł + 100 USD do dn. 12.02.2024, 3. W dniu wylotu 350 USD przy grupie 44 osób  lub 300 USD przy grupie 55 osób. Zapisy przyjmujemy na listę wg kolejności zgłaszania .

 • Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego w którym dziś m.in. o roli Aniołów w życiu Jezusa, a także o roli wspólnot parafialnych

24.09.2023

 • Dziś na godzinę 14:30 zapraszam na nieszpory.

 • W piątek na godzinę 19:30 zapraszam do modlitwy w ramach Wieczoru Uwielbienia.

 • W przyszłą Niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.

 • Również w przyszłą Niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa Różańcowe. które w naszej parafii będą odprawiane codziennie po Mszy Świętej, w soboty o godzinie 17:30, a w niedzielę o godzinie 14:30. Przez cały miesiąc październik Msza Święta w czwartki będzie odprawiana o godzinie 18:00, w soboty natomiast spowiedź przed nabożeństwem od godziny 17:00, nie będzie spowiedzi bezpośrednio przed sobotnimi Mszami.

 • W naszej gazetce parafialnej i na stronie internetowej parafii (kliknij tutaj) znajduje się informacja o planowanej na przyszły rok, parafialnej pielgrzymce do Ziemi Świętej. Bardziej szczegółowo odniosę się do tej propozycji w przyszłym tygodniu.
 • Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego, dziś m.in. analiza przyczyn kryzysów wśród kapłanów, o sposobach na pomaganie księżom przeżywającym trudności oraz o trzęsieniu ziemi w Maroku, które stało się sprawdzianem ludzkiej solidarności.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Jadwigi, siedziba: Ziemięcice, Mikulczycka 16.