Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25.07.2021

 

 • Dziś na godzinę 14:30 zapraszam na nieszpory z obrzędem błogosławieństwa pojazdów.

   

 • Zgodnie z apelem Bp Andrzeja Iwaneckiego, który zamieszony jest w naszej gazetce parafialnej, w przyszłą Niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom ostatnich kataklizmów w Polsce i zagranicą.

 • Od soboty (31 lipca) w naszej parafii będzie gościł ks. Jan Kaczmarek
  ze Zgromadzenia
  Księży Misjonarzy. Będzie on tymczasowo pomagał w naszej parafii.

   

 • W dniach 02-08 sierpnia kancelaria parafialna będzie nieczynna. Proszę więc
  o załatwienie wszelkich koniecznych spraw w nadchodzącym tygodniu.

   

 • W dniach od 10 do 12 września br. na Górze św. Anny odbędą się obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Św. Nasza Parafia tradycyjnie organizuje wyjazd na te obchody. Zapisy na pielgrzymkę łącznie z opłatą za przejazd i noclegi będą przyjmowane w zakrystii od 24 lipca do 15 sierpnia włącznie. Szczegóły znajdują się na plakatach w gablotkach oraz na naszej stronie internetowej.

 • Przypominam także o trwających zapisach na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie internetowo na stronie www.gliwicka.com.

   

 • Zachęcamy do zakupu gościa niedzielnego, w którym dziś m.in. kolejna część
  wakacyjnego cyklu o świętych, dziś bohaterem jest
  św. Kinga, a także artykuł
  o
  nowym motum proprio Papieża Franciszka dotyczącym Liturgii Przedsoborowej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Jadwigi, siedziba: Ziemięcice, Mikulczycka 16.