Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

16.01.2022

 

 • Dziś na godzinę 14:30 w ramach popołudniowego nabożeństwa zapraszam na jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Ziemięcicach oraz na koncert kolęd dzieci z przedszkola w Świętoszowicach.

   

 • W tym tygodniu zapraszam na Msze Święte kolędowe mieszkańców Przezchlebia:

  - w poniedziałek z ulicy: Mikulczyckiej, Polnej i Zielonej

  - we wtorek z ulicy: Szkolnej, Łącznej, Jelina, Sosnowej i Wodnej

  - w środę z ulicy: Dworcowej, Stawowej i Leśnej

   

 • We wtorek rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończymy w święto nawrócenia św. Pawła (25 stycznia)

   

 • W przyszłą niedzielę zapraszam na godzinę 14:30 w ramach popołudniowego nabożeństwa na Koncert Kolęd w wykonaniu chóru „TRYL” pod dyrekcją p. Marii Garbal.

   

 • Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego, w którym dziś dołączona jest kolejna część Biblii audio.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Jadwigi, siedziba: Ziemięcice, Mikulczycka 16.